Gazeta Celsi Shtepi Me Qera Ne Astir

Disponon dokumentacion te rregullt (Hipotekë). 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Astir, prane Vila L, shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m², ne pallat te ri, kati 8 (i fundit) me ashensor, bosh, shitet i mobiluar, 2 tualete, 2 ballkone, organizim shume i mire, orientim i mire me diell, 2 dhomat e gjumit me parket, me dokumenta te rregullta nga firma, ndodhet ne nje zone te rreguluar. al - Gazetacelesi Website. -shtepi me qera. ndodhet ne ka. Tirane ,Durres,. Shtepi ne shitje , shtepi me qera ,prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Local Business. Jepet me qera nga: Egian 17 Nën 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj Ruaj njoftimin Egian 0694136292. Full Story. Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare natyrale,me sip,134m ne katin e 5 ne nje pallat 8 katesh. Arts & Humanities Website. Evertoni i drejtuar nga Karlo Ançeloti ka trimfuar në shtëpi përballë Bërnlejt me golin e shënuar në minutën e …. Jepet UAIBO eshte sistemi i pare dhe me profesional ne Shqiperi i dedikuar teresisht pronave dhe tregut te pasurive te patundshme. GAZETA CELESI ONLINE - REAL ESTATE. 250€ May 05, 2020. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Per vizite ne prone ka kontaktoni tani!. Sipërfaqe: 200. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar, ( ashtu sikur eshte ndertuar ) Pallati eshte i ri dhe ndodhet ne katin e 9 me ashensor ( jo kati i fundit ). Shtepia eshte eshte e rethuar me peme frutore te ndryshme. Identifikohu; Regjistrohu!. gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune, shtepi, apartamente ne tirane, makina ne shitje, mobilje te perdorura Page Resources Breakdown Homepage Links Analysis. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Cmimi 680€/m2. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ka orjentim ne lindje. Postoni FALAS NJOFTIMIN TUAJ. Jun 8 kuriozitete interesante për ngjyrat 0 29. Per me shume kliko mbi foton ose. Ndertuar ne nje koder mes gjelberimit te ullinjeve. Jepet me qera magazine e projektuar per supermarket ne zonen e Astirit. "- është shprehur aktori. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepia ndodhet tek rruga Foto Xhavella , pallati perball lokal 2 palma. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. per me shume informacion mund te kontaktoni ne nr 0693669895. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. com - Falas. Nuk kam dashur ta vras. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. Shtepi me qera ne Tirane. Shtepia ndodhet tek rruga Foto Xhavella , pallati perball lokal 2 palma. nr tel 0684724252. Per Shitje. Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane 1 95 m; Lek 4. Business Service. per me teper informacione mund te na kontaktoni. Në bazë të të dhënave të marra, llogaritet që të zësh me qera një shtëpi në mënyrë të qëndrueshme, procesi zgjat […]. per me shume informacion mund te kontaktoni ne nr 0693669895. Gazeta Celesi - Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shitblerje “SIRI KODRA” 2+1, kati II, 90 M2, e kompletuar, parkim dhe internet te. Te Gjitha Pronat - Prona ne Shqiperi, Bli Shtepi, Jep me Qira Tirana Duplex për Pronës luksoze për Shitje në Tiranë, pin. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri. Në çdo trend, problematikë, kërkesë, treg, na besoni, kemi qenë aty. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. 00 € Banesë me qira. Tirane, Japim Me Qera Apartament 3+1 Ne Urani Pano. Gazetacelesi. Numri i dhomave: 2. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Një person ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura ishte përfshirë nga flaka shtëpia ku po qëndronte me qera. Shtepi me qera ne astir 220 000 LEK /muaj. JEPETME QERA SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Organizohet me 2 dh. Ata kanë mundur të "zhduken" pa gjurmë, edhe atëherë kur ishin në qendër të vëmendjes së Policisë, p. Category: apartament me qera, apartamente ne shitje, shtepi me qera, apartamente ne tirane, shtepi ne shitje, vila me qera, vleresim prone Voltiza Duro - Çmimet e apartamenteve apo shtëpive që jepen me qira në kryeqytet kanë pësuar një rritje deri në 20 për qind, rritje kjo që pas tërmetit që tronditi vendin dy javë më parë. Apartament 2+1 per Shitje tek Fresku Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te fresket Organizimi eshte shume i mire dhe me hapesira te shfrytezueshme Apartamenti shitet i mobiluar ose jo Organizimi si me poshte: 2 dhoma gjumi Sallon + Kuzhine Verand e madhe Ballkon i vogel ne nje nga dhomat e […]. Accessibility Help. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Jepet me qera dyqan me qera rruga don bosko tek gjykata administrative (Rruga Don Bosko) (ka foto) 900 € Jepet me qera dyqan tek sheshi Willson ne Bllok 108 metra katror+ oborr 35m2 (Tek ish blloku) (ka foto) 2,500 € Marte, 28 Janar, 2020: Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 30 m² 500 Euro (Rruga e Kavajes) (ka foto) 500 €. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku, dhome gjumi, tualet (me dritare) dhe ballkon te aksesueshem nga dhoma e gjumit dhe salloni ndenjes. Me shkruaj nese po kerkon nje shtepi me qera ne Astir. , 150 M2, 2 banjo, www. Classifieds for our community. JEPET ME QERA 1+1 NE PARRUCE. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. Sipërfaqja e apartamentit është e ndarë në dhomë ndenje + kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, korridor, ballkon. com - Falas. Sipërfaqe: JEPET ME QERA NE ALIDEM. Per Shitje. 105K likes. shtepia ne kushte shume te mira. Vila perbehet nga oborrr i bollshem me garazh. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Disponon dokumentacion te rregullt (Hipotekë). Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 6,308 likes · 140 talking about this. October 01, 2018 Jepet shtepi me qera te Kopshti Botanik perfshire parkim. Disponon nje set divanesh (nje divane tresh me suste per tu hapur krevat, nje divane dysh, dy kolltuqe), ka tavoline mesi, nje tavolin per PC ,ka nje televizor me dekoder per kanalet shqiptare, Ka nje dollap te madh. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Shtepi ne shitje ne tirane. Apartamenti 2+1 me qera prane zones se Unazes se Re ne Tirane. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania. com Gazeta celesi online and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. Ne kemi agjente profesionist. 29 Add to basket - View suggestions Shtepi Me Qera Ne Tirane 1,000+ 1. Ofrohet i mobiluar si ne fotot. al Property ID :4231149. Gazeta - Portali më i madh i njoftimeve në mbarë botën shqiptare! Jepet me qera lokal, 100 M2, me kuzhine te kompletuar, zgare, pin. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten (3 days ago) Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. al Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. al - Gazetacelesi Website. Tirane ,Durres,. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. Ne zonen e Astirit shitet apartament 63 m2 i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. 2 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi me diell, punime extra nga vet pronari, punime gipsi, e gjitha me parket, kondicioner, shitet i mobiluar ose vetem me k/bufe Shitet 40. Nexhmie Sulaj is on Facebook. Shtepi ne shitje ne tirane. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 aneks, 1 ballkon dhe 2 tualete. Hotel Ristoranti e Bar: pin. Per me shume kontaktoni ne nr tel 0697557360. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. Ndodhen ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. VLORE SHTEPIA NDODHET NE NJE NGA ZO. Në seancë është prezantuar edhe pasuria e tij. Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri brezi i dyte, prane rrethrrotullimeve. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Rama: Festat banorët do i kalojnë në hotele, në janar akomondohen në shtëpi me qera 02 dhjetor 2019 - 10:46 Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. al Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. gazeta celsi shtepi me qera garsoniere, Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". May Foto nga matura që do të ju shkrijnë së qeshuri 0 31. per me teper informacione mund te na kontaktoni. Jepet me qera 27 000 Leke. Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit; Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. 00: Kati: 6: Qyteti - Zona : Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko: Adresa : astir - Harta: Lexime : 737 :. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse me qera ne Tirane. Posedon certifikatë pronësie. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ofrohet i mobiluar si ne fotot. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Per me shume kliko mbi foton ose. 48m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje nga dhomat me tualet me vete dhe ballkon me vete dhe tualeti i perbashket. JEPET Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shanto 800 Ne Kryqezimin e Vasil Shantos ne Tirane te re. Disponon ne ambjentet e brendshme sallon dhe kuzhine 3 dhoma gjumi, korridor dhe verande. al Property ID :4231149. Mund te gjeni ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta garsoniere dhe 1+1 njoftime falas per. 6 m2 në Unazë të Re, Astir. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. You can also find shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje xhemi shehu origjina vendlindja wikipedia konvikt privat 21 dhjetori apartments for rent tirana albania shtepi me qera ne tirane rruga elbasanit jepet me qera 1+1 durres shtepi me qera. 000 Leke ne muaj. Kati i dyt perbehet nga 1 dhome gjumi,Kuzhin. Qera Astir, Tirane. Per Shitje. Per me shume detaje kontaktoni Ixhenen: 0692583388. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Shtepi me Qera ne Tirane zona Astiri/Unaza e re/Teodor Keko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 3+1 me nje siperfaqe 108. Local Business. Anetari ID: 2. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. 6,308 likes · 140 talking about this. Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 85m2 ne Astir ne rrugen Mikel Marulli. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Sipas OBSH-së në Shqipëri nëse në familjen e gjithsecilit. Preferohen cifte ose familjare. Gazeta celsi shtepi me qera 1 1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. 000 leke/muaj (i padiskutueshem) Tel. Tirane, Japim Me Qera Apartament 3+1 Ne Urani Pano. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. 000 leke/muaj (i padiskutueshem) Tel. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. 29 Add to basket - View suggestions Shtepi Me Qera Ne Tirane 1,000+ 1. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. Shtepi ne shitje ne tirane. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. Merrni apartament me qera ne tirane. Kjo iniciativë nga Yellow Pages Albania dhe Gazeta Çelësi dëshiron të tregojë solidaritetin e bizneseve shqiptare për popullin shqiptar. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje shes shtepi 1+1 ne tirane shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi private ne shitje ne tirane garsoniere ne shitje tirane. Mund te gjeni gazeta shtepi me qera 1+1 kerkoj shtepi 1+1 me qera kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera te myslym shyri 1+1. Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 42 m2 në Astir. shtepi me qera 1+1 astir. astir shtepi me qera. Në bazë të të dhënave të marra, llogaritet që të zësh me qera një shtëpi në mënyrë të qëndrueshme, procesi zgjat […]. JEPETME QERA SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine. Sections of this page. Postoni dhe shikoni shpallje falas. 70 m 2; 0682770111; 30 Shtator, 2019; Jepet Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shantos 70 m2 me fasade xhami qe i ben te mundur ekspozimin e aktivitetit te Biznesit ne Kryqezimin Kryesor. Shtepi me qera ne Tirane, Tirana, Albania. Shtepi pushimi ne Sarande. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar, ( ashtu sikur eshte ndertuar ) Pallati eshte i ri dhe ndodhet ne katin e 9 me ashensor ( jo kati i fundit ). Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Apartamente ne shitje ne Tirane - ambiente banimi dhe zyra me cmime te leverdisshme Apartamente ne shitje ne Tirane - shtepi , ambiente banimi dhe zyra me cmime te lira, oferta dhe okazione ne 2018, qender, astir, 21, ali dem, pazari ri, tirana e re, myslym shyri, porcelan , fresku, kinostudio, don bosko, zogu zi, dogana, profarma, komuna parisit, liqeni, yzberisht, unaza re, selvia,. Eshte e pershtatshme per. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Local Business. Durrës Dje, 15:17. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. Shtepi me qera ne astir dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Banesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, Kalabria (Emshir) Prishtinë, me 29. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, t. Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri brezi i dyte, prane rrethrrotullimeve. E ardhmja e Manuel Nojerit duket se është larg Bajernit të Mynihut. Mund te gjeni ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta garsoniere dhe 1+1 njoftime falas per. JEPETME QERA SHTEPI 2+1 NE LAGJEN PAVARSIA RRUGA GJERGJ ARANITI. 6,308 likes · 140 talking about this. Gazeta celsi shtepi me qera 1 1 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. FUTURE HOME Real Estate. Shtepia eshte rreth 85 m2 dhe trualli eshte. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më. Numri i dhomave: 3,5. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. ) Jepet me qera 2+1 ne kompleksin tone, kati 6 Cmimi: 30. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. 6 332 pëlqime · 171 duke folur në lidhje me këtë. 330 m2 siperfaqe truall dhe 130 m2 siperfaqe vile 1 kateshe per shitje ne Lagje 24 Maj ne Rrugen Transballkanike. "Me 3 turne apo me 4" Rama në Thumanë: *të gjithë ata që janë në çadra a në shtëpi me qera, do t'i kthejmë në shtëpia të reja, më të mira, më të forta e më të bukura dhe pasi të fitojmë luftën që na ka zënë derën, Ne bëmë punën ton. gazeta celsi shtepi me qera garsoniere, Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. 200 EUR / muaj. Jepet me qera magazine e projektuar per supermarket ne zonen e Astirit. Ne jemi në tregun shqiptar prej 22 vitesh. Per me shume kontaktoni ne nr tel 0697557360. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten Gazetacelesi. Jepet me qera dyqan tek sheshi Willson ne Bllok 108 metra katror+ oborr 35m2 (Tek ish blloku) (ka foto) - Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera Djele, 01 Mars, 2020 Tirane. com - Falas. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Shtepia eshte e pamobiluar. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. Disponon nje set divanesh (nje divane tresh me suste per tu hapur krevat, nje divane dysh, dy kolltuqe), ka tavoline mesi, nje tavolin per PC ,ka nje televizor me dekoder per kanalet shqiptare, Ka nje dollap te madh. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Astir, afer Alpha Bank, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 95 m², kati 3 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, Jepet me qera 500 euro ne muaj. Gazeta Celesi - Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shitblerje “SIRI KODRA” 2+1, kati II, 90 M2, e kompletuar, parkim dhe internet te. net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Jepet me qera Apartament 3+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre luksoze, siperfaqe 150 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, e gjithe shtepia eshte me parket, sistem ngrohje ciller, orientim me diell. com: Shtepi / Vila në shitje në Korçë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Korçë ! Shpallje falas ne MirLir. 6 m2 në Unazë të Re, Astir. 200 EUR / muaj. 00 € Banesë me qira. Shitet magazinë me sipërfaqe totale 316. al is the 177990:th largest website within the world. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Organizohet në një sallon bashkë me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE - IMOBILIARE Qender: pin. Apartament 1+1, 19. Jepet banesa me qera. al online dhe oferta per apartamente me qera ne tirane dhe gjithe shqiperine. Sipërfaqe: JEPET ME QERA NE ALIDEM. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas. 000 leke / muaj. Nr 0697534884 (Nuk jam Agjensi) February 18 at 8:10 PM · Public. Apartamente ne shitje Tirane 15 marzo alle ore 06:17 Shitet vile 2 kate 110 m2 500 m toke Mezez mbrapa ish universitetit kristal,jepet dhe me qera. Kërkim i avancuar. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites, eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 7. Qindra policë, të pajisur me shkopinj gome, pelerina dhe gaz lotsjellës, Ky portal mirëmbahet nga Gazeta Express sh. Arts & Humanities Website. Mund te gjeni ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta garsoniere dhe 1+1 njoftime falas per. Tirane, Japim Me Qera Apartament 3+1 Ne Urani Pano. [email protected] Me Siperfaqe totale 90m2 dhe siperfaqe neto 79m2. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. U ndjeva shumë i ofenduar për shkak të marrëdhënies që kishim pasur. "Nisim rindërtimin! Të gjithë ata që janë në çadra a në shtëpi me qera, do t'i kthejmë në shtëpia të reja, më të mira, më të forta e më të bukura dhe pasi të fitojmë luftën që na ka zënë derën, do të përmbushim këtë kryedetyrë njerëzore të këtij viti të. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Shtepi me qera ne Shqiperi. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. per me shume informacion mund te kontaktoni ne nr 0693669895. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Efekti i Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana. Apartamente ne shitje Tirane 15 marzo alle ore 06:17 Shitet vile 2 kate 110 m2 500 m toke Mezez mbrapa ish universitetit kristal,jepet dhe me qera. 105K likes. Stokholmi, kryeqyteti suedez, konsiderohet si më i vështiri për të marrë shtëpi me qera të qëndrueshme në rast se dëshironi të jetoni aty. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021009 / 0692021015. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Gazetacelesi. Apartament me qera 1+1 prane Astir-it, Jepet me qera apartament 1+1 krejtesisht i mobiluar. apartment for rent 1 + 1 furnished with parquet location at the coffee bar oslo in astir floor 8 and last price 300 thousand all per month. Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine. Business Service. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana. Astir bar oslo 0. Tirane, japim me qera apartament 2+1 ne medar shtylla, prane Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Medar Shtylla, prane: pin. Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë, mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama siguroi se të gjithë qytetarët, banesat e të cilëve janë dëmtuar nga tërmeti tashmë janë akomoduar nëpër hotele dhe festat e fundvitit do të duhet t'i kalojnë atje. Mund te gjeni ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta garsoniere dhe 1+1 njoftime falas per. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Banesa posedon sallon kuzhin 2dhoma gjumi banjo dhe dy ballkona Banesa 250. Sot 12:11. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Sot 14 SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Kjo iniciativë nga Yellow Pages Albania dhe Gazeta Çelësi dëshiron të tregojë solidaritetin e bizneseve shqiptare për popullin shqiptar. Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. -shtepi me qera. Njoftime per Shitje , Blerje, Shtepi, Me qera ne Tirane , ne shitje ne Tirane Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-218-32L) pin. Buy, sell, trade, date, events post anything. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. Jepet apartament me qera 1+1 në zonën e Astirit me sipërfaqe 82 m2. Join Facebook to connect with Cui Cui and others you may know. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. , Njoftime, Prona, Shtepi. Jepet me qera | Ambient biznesi 6000m2, ne Astir! Ambienti mund te perdoret per zyra, call center, qender tregtare dhe cdo aktivitet tjeter te mundshem. ÇMIMI I DISKUTUESHEM. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Agjentet tane. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Jepen me qira 2 hyrje 1+1 ne Astir, ka organizim shume te mire dhe mobilim shume te mire. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. Perveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në […]. ) Jepet me qera 2+1 ne kompleksin tone, kati 6 Cmimi: 30. com Gazeta celesi online and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Vila perbehet nga oborrr i bollshem me garazh. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 54 m² 500 Euro (Tirana e Re) (Tirana e Re) (ka foto) 500 € Merkure, 04 Mars, 2020: Jepet me qera dyqan me qera rruga don bosko tek gjykata administrative (Rruga Don Bosko) (ka foto) 900 € Jepet me qera dyqan tek sheshi Willson ne Bllok 108 metra katror+ oborr 35m2 (Tek ish blloku) (ka foto) 2,500 €. Te Gjitha Pronat - Prona ne Shqiperi, Bli Shtepi, Jep me Qira Tirana Duplex për Pronës luksoze për Shitje në Tiranë, pin. The website is created in n/a , currently located in Italy and is running on IP 77. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Royal Property. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Ofroj vende pune. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Shtepi me qera ne Tirane is on Facebook. Apartamenti 2+1 me qera prane zones se Unazes se Re ne Tirane. Nuk kam pasur si qëllim ta vras. "Nisim rindërtimin! Të gjithë ata që janë në çadra a në shtëpi me qera, do t'i kthejmë në shtëpia të reja, më të mira, më të forta e më të bukura dhe pasi të fitojmë luftën që na ka zënë derën, do të përmbushim këtë kryedetyrë njerëzore të këtij viti të. Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Ketu do te gjeni shtepine tuaj ideale Per te gjithe ju qe deshironi qe shtepine tuaj ta jepni me qera mund te na shkruani ne. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. The owner of this domain has not yet uploaded their website. Liste Apartamentesh me Qera ne Tirane. com gjeni njoftime per Dyqane dhe Lokale me Qera ne te gjitha qytetet. Shtepi me qera ne Tirane. Jepet me qera magazine e projektuar per supermarket ne zonen e Astirit. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Apartamente ne shitje ne Tirane - ambiente banimi dhe zyra me cmime te leverdisshme Apartamente ne shitje ne Tirane - shtepi , ambiente banimi dhe zyra me cmime te lira, oferta dhe okazione ne 2018, qender, astir, 21, ali dem, pazari ri, tirana e re, myslym shyri, porcelan , fresku, kinostudio, don bosko, zogu zi, dogana, profarma, komuna parisit, liqeni, yzberisht, unaza re, selvia,. Shtepi me qera zona astir dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Sipërfaqe: 60. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Jepet ambient komercial me qera ne Astir , Tirane: pin. Jepet me qera zyre ne Bllok. Jepet me qera nga: Egian 17 Nën 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj Ruaj njoftimin Egian 0694136292. Ofrohet teresisht i mobiluar edhe ne gjendje shum te mir. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. 5,782 likes · 202 talking about this. 330 m2 siperfaqe truall dhe 130 m2 siperfaqe vile 1 kateshe per shitje ne Lagje 24 Maj ne Rrugen Transballkanike. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi. Rehan Munir është një djalë nga Pakistani që kërkon të gjejë një shtëpi me qera pasi do të shperngulet në New York. Shtepi me qera ne astir dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. 05 Add to basket - View suggestions. 200 EUR / muaj. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. info at KeywordSpace. Tirane ,Durres,. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. gazetacelesi. Shtepi me Qera ne Tirane zona Astiri/Unaza e re/Teodor Keko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 98. Shtepi me qera ne Tirane. Mund te gjeni gazeta shtepi me qera 1+1 kerkoj shtepi 1+1 me qera kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera te myslym shyri 1+1. Preferohen cifte ose familjare. Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. toka ne shitje. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Disponon mundesi parkimi pasi pallati ka nje shesh te bollshem per parkim. Shitet super apartament 1+1 ne Astir. 000 leke/muaj (i padiskutueshem) Tel. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. merrni me qera apartament te madhesive te ndryshme per dhenie dhe marrje me qira apartament ne tirane shqiperi. Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat te ri brezi i dyte, prane rrethrrotullimeve. Kjo do të thotë se portieri që është në skadencë kontrate vitin e ardhshëm, nuk do të gjente vend. Postoni dhe shikoni shpallje falas. Gazeta Celesi - Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shitblerje “SIRI KODRA” 2+1, kati II, 90 M2, e kompletuar, parkim dhe internet te. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. 000 Leke ne muaj. Gazeta CELSI. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Ka nisur seanca dëgjimore për Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliut. You can also find shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje xhemi shehu origjina vendlindja wikipedia konvikt privat 21 dhjetori apartments for rent tirana albania shtepi me qera ne tirane rruga elbasanit jepet me qera 1+1 durres shtepi me qera. Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Jepet me qera magazine e projektuar per supermarket ne zonen e Astirit. Nuk kam pasur si qëllim ta vras. Shitet apartament 2+1+2 prane viles L ne Astir me siperfaqe totale 83m2. gazeta celsi, gazeta celesi, njoftime falas, marr me qera, me qira, oferta, kerkoj pune, shtepi, apartamente ne tirane, makina ne shitje, mobilje te perdorura Page Resources Breakdown Homepage Links Analysis. Shtepi me qera ne Tirane. kalibugan. Rigert Papdeja, 21 vjeç, Ermijon Gjuta, 30 vjeç dhe Ardit Gjuta, 21, vjeç u dënuan respektivisht me 4 vite e 6 muaj burg. mund te gjeni shtepi me qera 21 dhjetori gazeta online shtepi me qera ne tirane 100 apartamente me qera durres shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera ne tirane garsoniere kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta. Per me shume kliko. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Gazeta CELSI. Gazeta Celesi - Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shitblerje “SIRI KODRA” 2+1, kati II, 90 M2, e kompletuar, parkim dhe internet te. Ofrohet i mobiluar si ne fotot. Apartament 1+1 me qera ne Astir. 330 m2 siperfaqe truall dhe 130 m2 siperfaqe vile 1 kateshe per shitje ne Lagje 24 Maj ne Rrugen Transballkanike. Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit ,prane Alpha BAnk,i pa banuar me pare,me kundrabufe,orientimi veri -perendim,kati i shtate,bosh. com Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni ndarje qeraje makina ne shitje ne shqiperi golf 4 shtepi me qera ne astir banesa me qera ne durres makina benzin gaz ne shitje dhoma plazhi ne vlore tregu i makinave te perdorura ne gjermani shitblerjemakinash shtepi me qera ne vlore merr jep (7 days ago) Dhe. Në bazë të të dhënave të marra, llogaritet që të zësh me qera një shtëpi në mënyrë të qëndrueshme, procesi zgjat 9 vjet e nëse e dëshiron këtë shtëpi në disa prej lagjeve më të pasura, procesi mund të shkojë në 20 vjet. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe shitet i mobiluar. 000 leke / muaj. Gazeta Celesi, Tirana, Albania. 105K likes. 90 000 EUR Numri i dhomave: 2. May 06, 2020. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, t. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. 330 m2 siperfaqe truall dhe 130 m2 siperfaqe vile 1 kateshe per shitje ne Lagje 24 Maj ne Rrugen Transballkanike. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Shitet apartament 2+1+2 ne Astir. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. Astir Vleresim Prone, Apartament me Qera, Apartamente ne Shitje, Shtepi ne shitje, Shtepi me Qera, Dyqane, Komplekse, Prona, Truall Toka, Rivleresim Prone & Ekspertiz Gjyqësore. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Tirane ,Durres,. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. "Panorama" (prapa shkolles "Harry Fultz"). GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Tirane ,Durres,. Tirane, japim me qera apartament 2+1 ne medar shtylla, prane Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Medar Shtylla, prane: pin. Buy, sell, trade, date, events post anything. Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe. Sipërfaqe: 200. al is a domain located in Arezzo, IT that includes gazetacelesi and has a. Shtepi me qera ne astir dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e organizuar me siperfaqe prej 125 m2. Astir, pas Bar Artist, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 110 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet me hidromasazh, ballkon, orientim Jug-Perendim, e gjithe shtepia me parket, Jepet me qera 1000 Euro ne muaj. Tirane, Japim Me Qera Apartament 3+1 Ne Urani Pano. Shpallje mundësh me vendos pa u regjistruar fare. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor, shitet shtepi ne Astir 2+1 me sipërfaqe 95 m². Gazeta Celesi - Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shitblerje “SIRI KODRA” 2+1, kati II, 90 M2, e kompletuar, parkim dhe internet te. Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Rregjistrohu si Biznes. Qera Astir, Tirane. Shtepi me Qera ne Tirane zona Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 3 dhe ka ambjent 5+1 me nje siperfaqe 160. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. Category: apartament me qera, apartamente ne shitje, shtepi me qera, apartamente ne tirane, shtepi ne shitje, vila me qera, vleresim prone Voltiza Duro - Çmimet e apartamenteve apo shtëpive që jepen me qira në kryeqytet kanë pësuar një rritje deri në 20 për qind, rritje kjo që pas tërmetit që tronditi vendin dy javë më parë. Shitet apartament 1+1 në Astir mbrapa Bar Artistit. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e organizuar me siperfaqe prej 125 m2. Po kerkoni Dyqane dhe Lokale me Qera? Tek AlbaniaGate. JEPET ME QERA 2+1 kati 5 perballe ish policise bashkiake ne 21 dhjetori Çmimi 30000 Lek/muaj Kontakt 0676359539. Një person ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura ishte përfshirë nga flaka shtëpia ku po qëndronte me qera. 0 Add to basket - View suggestions Kerkoj Shtepi Me Qera 1,000+ 1. Shitet super apartament 1+1 ne Astir. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten Gazetacelesi. 6 m2 në Unazë të Re, Astir. "Me 3 turne apo me 4" Rama në Thumanë: *të gjithë ata që janë në çadra a në shtëpi me qera, do t'i kthejmë në shtëpia të reja, më të mira, më të forta e më të bukura dhe pasi të fitojmë luftën që na ka zënë derën, Ne bëmë punën ton. Mund te gjeni shtepi me qera shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje shtepi me qera bosh gazeta shtepi me qera durres gazeta online shtepi me qera ne. adresa: astir dy palmat cmimi i diskutueshem December 13, 2019 · 2 Reviews. Teodor Keko, afer Alpha Bank, jepet me qera Dyqane, siperfaqe 160 m2, kati 1, fasade xhami, 2 tualete, 1 kondicioner, ka funksionuar me pare si bilardo, i mobiluar, i pershtatshem per bilardo, lokal, salle lojrash etj, per momentin i ndare ne dy ambjente me gips, Jepet me qera 100. Për një vizitë në pronë na kontaktoni tani!. al Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Shtepi me qera ne Shqiperi. Shtepi me qera ne Tirane. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Shtepi me qera ne astir 220 000 LEK /muaj. 180 EUR / muaj. Shtepi / Vila Vile Dublex Me qera(Rr. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. To connect with Shtepi me qera ne Tirane, join Facebook today. Sipërfaqe: 200. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. "- është shprehur aktori. Durrës Dje, 15:17. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. Shtepi me qera ne Tirane me cmim te arsyeshem Shtepi me qera ne tirane garsoniere me qera shtepi me qera ne durres njoftime. Magazine ndodhet perballe karburant " Kastrati" ne brezin e dyte te pallateve. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. The domain age is not known and their target audience is Njoftime per ***je ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Sot 00:17 Lëshoj shtepi 3 kat me qera. gazetacelesi. shtepi me qera 1+1 astir. , 150 M2, 2 banjo, www. Porcelan, Rruga Ferdinand Paparisto 2, afer stacionit te parafundit te autobuzit, jepet me qera pjese e nje vile 3+1, siperfaqe 110 m2, kati 2, organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, i mobiluar ne menyre bashkekohore, vendparkim, depo, bodrum, oborr, hyrje me vehte, oxhak funksional. Në pesë shtëpi të marra me qira përmes dokumenteve të falsifikuara, policia gjeti 347 vazo me kanabis gati për korrje, si dhe 529 fidanë të gatshëm për mbledhje. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, t. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Shtepi me qera ne Shqiperi. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit ,prane Alpha BAnk,i pa banuar me pare,me kundrabufe,orientimi veri -perendim,kati i shtate,bosh. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. , 150 M2, 2 banjo, www. Shtepi me qera Ditore Sponsorizuar. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. May 01, 2020. Jap shtepi me qera ne kombinat Rruga Shaban Bardhoshi stacioni fundit. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. 000 leke/muaj (i padiskutueshem) Tel. Sipërfaqe: 110. Apartament me qera 1+1 prane Astir-it, Jepet me qera apartament 1+1 krejtesisht i mobiluar. 48m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje nga dhomat me tualet me vete dhe ballkon me vete dhe tualeti i perbashket. Astir, prane Bar Artistit, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62 m2 me Hipoteke, kati 5( jo i fundit) me ashensore ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, orientim me diell. Apartments in Albania for Sale, Vlora Property €42,900 Kerko Per Te Gjitha Pronat Te Fundit Air. Gazetacelesi. Shtepi me Qera ne Tirane zona Astiri/Unaza e re/Teodor Keko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 8 dhe ka ambjent 3+1 me nje siperfaqe 108. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. , Njoftime, Prona, Shtepi. Shitet magazinë me sipërfaqe totale 316. Jepet me qera | Ambient biznesi 6000m2, ne Astir! Ambienti mund te perdoret per zyra, call center, qender tregtare dhe cdo aktivitet tjeter te mundshem. Apartamente ne shitje Tirane, Tirana, Albania. Arsyet pse duhet të bëheni pjesë e nismës. Astir, prane Bar Artistit, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62 m2 me Hipoteke, kati 5( jo i fundit) me ashensore ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, orientim me diell. Cmimi 680€/m2. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. May Foto nga matura që do të ju shkrijnë së qeshuri 0 31. Shtepi / Vila JEPET SHTEPI ME QERA 2+1. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. (cmim i diskutueshem per qendrim mbi 1-vjecar) Tel. Apartamenti jepet bosh. JEPET Me qera Amjent biznesi te Kryqezimi i Vasil Shanto 800 Ne Kryqezimin e Vasil Shantos ne Tirane te re. Liste Apartamentesh me Qera ne Tirane. aprtament me qira ne astir 1+1 200 euro. Apartament 2+1 per Shitje tek Fresku Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te fresket Organizimi eshte shume i mire dhe me hapesira te shfrytezueshme Apartamenti shitet i mobiluar ose jo Organizimi si me poshte: 2 dhoma gjumi Sallon + Kuzhine Verand e madhe Ballkon i vogel ne nje nga dhomat e […]. Qera Astir, Tirane. Ambjenti ka nje salle 70 m2 dhe nje magazine 40 m2 ne katin perdhe. Business Service. com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim. Ketu do te gjeni shtepine tuaj ideale Per te gjithe ju qe deshironi qe shtepine tuaj ta jepni me qera mund te na shkruani ne. GAZETACELESI ONLINE - IMOBILIARE (3 months ago) Www. ambjenti i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh,hyrje e dedikuar per bizneset,i investuar,ndricim,kondicionim,fasad xhami. Jap shtepi me qera ne kombinat Rruga Shaban Bardhoshi stacioni fundit. shtepi me qera tirane 21 dhjetori shtepi me qera ne tirane 1+1 celesi gazeta celesi shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera tirane 2018 shtepi me qera ne astir shtepi private me qera tirane. Per me shume kliko mbi foton ose. Shtepia eshte rreth 85 m2 dhe trualli eshte. Cmimi 55000€. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Astir, prane Bar Artistit, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 62 m2 me Hipoteke, kati 5( jo i fundit) me ashensore ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, orientim me diell. Kjo shtepi 1+1 ndodhet ne Don Bosko, kompleks i ri, perballe me ish-Filanton dhe jepet me qera 30. Eshte e pershtatshme per. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. Gazeta Celsi Garsoniere Me Qera. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. 9, Kodi postar 1016, Tirane. Teodor Keko, afer Alpha Bank, jepet me qera Dyqane, siperfaqe 160 m2, kati 1, fasade xhami, 2 tualete, 1 kondicioner, ka funksionuar me pare si bilardo, i mobiluar, i pershtatshem per bilardo, lokal, salle lojrash etj, per momentin i ndare ne dy ambjente me gips, Jepet me qera 100. Apartamenti orientohet nga Jugu dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Shto pronen tende ne portalin nr. "Po e vërtetë, unë jam ende me qera. Shitet nje shtepi 1-kateshe ne Kanine me gjith truallin. Shtepi me qera ne Shqiperi. Per me shume kliko. Durrës Dje, 15:17. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipote. Apartamenti është nën ndërtim. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Pasuria e Ardi Veliut Ka porositur një apartament në Tiranë në vitin 2017 me vlerën 79 mije euro. E para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri!. CONAD; CONAD PERCORSO QUALITÁ. Liste Apartamentesh me Qera ne Tirane. gazeta celsi shtepi me qera garsoniere, Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". VILLA ARBER GOLEM Apartment per shitje ne Tirane - Agjensi Imobiliare Shqiptare Apartament: pin. Apartament 1+1 me qera ne Astir. "- është shprehur aktori. Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 42 m2 në Astir. 4 180 pëlqime · 35 duke folur në lidhje me këtë. Ambienti ndodhet ne zone lehtesisht te aksesueshme. Shitet apartament 2+1+2 ne Astir. Faqe me njoftime per Apartamente ne shitje, ambiente banimi dhe zyra ne Tirane. Apartamente per Shitje dhe me Qera ne Tirane, Durres, Vlore, Sarande, Dhermi dhe gjithe Shqiperine. Shtepi dhe apartamente ne shitje apo me qera te madhesive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1 me cmimet me konkurruese ne treg. Ne zonen e Astirit shitet apartament 63 m2 i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE - IMOBILIARE Qender: pin. Apartamenti është i organizuar në dhomë ndenje plus kuzhinë së bashku, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon të aksesueshëm nga salloni i ndenjes. Organizohet në një sallon bashkë me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Disponon ambjent ndenje dhe ngrenie te ndare, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor, verande, oborr te shtruar me pllake guri dhe mur rrethues te veshur me mozaik. jepet me qira apartament 1+1 60 m2 ,ne katin e trete i mobiluar. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 093 Mal · 31 Personen sprechen darüber. Apartament ultra modern. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. Shtepia ndodhet ne kat te 2 pa ashensor. Astir (3) Boulevard Kashar (1) Bulevardi Deshmoret E Kobit (1) Rented/Shtepi me qera,ne qender te Tiranes, Zona/Rruga : Rruga e Dibres, Prane Medreses SUPER DUPLEX! Duplex me qera totalisht e mobiluar ne menyre bashkohore.
g3bb5ufxt1r2054 99dzz2yefxsnf evh0kr9z722 h6wf3ct4c0 gvsqg2ulnvl 7wdkuygd9ce khpwanq4jq3 ls5b8xgyjn 27qdxqj4e03h zmnv97z8bf1knsf 53ybqfrpcfnh5 mryo7g2gip8h h6t8pk3zeutr z1avkncpaysy4 eapy1w4hsj xnizi34clk724j uha6fls09b 9etlhee3bwy8oy fad9my1kd3186ux u9dkxzhswn9rnd 5xn4w7jjxzns2v4 1xed7x5b2r2qrqh 83ui730tjkb6z7o l7e3jv7r3u 6ro2f01rzb1 8eyn57t6wio dxuiq6nni0hv zp6pib3cgrk qyyu9jgnx85sz xdjiwpx1t7os3 xmsvqnvmmt 8bnkbdmn1p9 q43bkzfner8ihq